Beta

Mikołajkowego konkursu wiedzy o efektywności energetycznej i OZE rozstrzygnięty!

Mikołajkowy konkurs wiedzy o efektywności energetycznej i OZE odbywał się w dniach 6 -23 grudnia 2021 roku. Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych z Województwa Lubuskiego.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem – wzięło w nim udział wzięło 1067 uczniów z 80 szkół.

Wśród narodzonych są trzy szkoły z najwyższą frekwencją oraz 50 uczniów, którzy udzielili najwięcej prawidłowych odpowiedzi w najkrótszym czasie.

 

I Miejsce w kategorii szkół otrzymała: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego w Przytocznej.

II Miejsce w kategorii szkół otrzymała: Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Jasieniu.

III Miejsce w kategorii szkół otrzymała: Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Trzebielu.

 

Najwięcej nagród indywidualnych, bo aż 11 zdobyli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2  z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów w Gorzowie Wlkp. Wykaz szkół, z których pochodzą osoby nagrodzone znajduje się w załączaniu. Szczegółowa lista laureatów zostanie przekazana na adres mailowy każdej ze szkoły.

 

Nagrody dla szkół zostaną wręczone osobiście przez Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Zielonej Górze Pana Mariusza Herbuta. Wręczenie nagród zaplanowane jest na początek lutego 2022 roku. Natomiast nagrody indywidualne zostaną przesłane bezpośrednio do szkół.

 

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim za udział!

 

Konkurs został zrealizowany w ramach projektu pn.: „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektowności energetycznej i OZE.”

Załączniki: 
Wielkość
PDF icon zal._nagrody_indywidualne.pdf124.35 KB